Nadruki


Odzież reklamową i inne nasze produkty solidnie znakujemy sprawdzonymi przez nas sposobami:

  • druk foliami flex i flock
  • druk sublimacyjny
  • druk solwentowy

Stosujemy też inne techniki druku takie jak sitodruk, nadruk bezpośredni DTG lub haft. Metoda nadruku jest dobierana optymalnie do materiału i nakładu zamówienia.


DRUK


Druk foliami flex i flock

Grafikę lub logo wycinamy na ploterze ze specjalnych folii (flex – gładka folia, flock z meszkiem). Folie te zostały stworzone do bawełny oraz tkanin syntetycznych, z których wykonane są np.: torby, parasole czy odzież sportowa. Folie mają wiele kolorów i faktur: matowe, błyszczące, odblaskowe, metaliczne. Wybieramy je w zależności od potrzeb klienta. Nadrukowujemy przy użyciu prasy termotransferowej w wysokiej temperaturze. Stroje sportowe znakujemy specjalną, bardzo cienką folią, perforowaną na całej powierzchni, która sprawia, że nadruk przepuszcza powietrze, a dodatkowo daje ciekawy efekt wizualny. Nadruki stosujemy na jasne i ciemne materiały.


 


Druk sublimacyjny

Sublimacja to nowoczesna metoda, polegająca na druku specjalnymi atramentami, które „sublimują”, czyli wnikają w powierzchnię poliestrową pod wpływem wysokiej temperatury. Technikę sublimacji stosujemy głównie do odzieży sportowej oraz ceramiki. Najlepsze efekty można osiągnąć na jasnych powierzchniach. Nadruki są trwałe, o fotograficznej jakości odwzorowania, bez zjawiska tzw. „ceraty”, ponieważ farba wnika w strukturę materiału.


Druk solwentowy

Dowolne kolorowe grafiki drukujemy na białej, bardzo cienkiej folii przy pomocy plotera drukującego, następnie już wycięte wgrzewamy prasą termotransferową. Folia jest elastyczna, a nadruki trwałe i estetyczne. Tak przygotowane aplikacje mają szerokie zastosowanie do znakowania: odzieży bawełnianej, poliestrowej, koszulek i strojów sportowych, materiałów syntetycznych, jasnych i ciemnych.

Agencja reklamowa, koszulki z nadrukiem - Maj Media
Agencja reklamowa, koszulki z nadrukiem - Maj Media
Agencja reklamowa, koszulki z nadrukiem - Maj Media
Agencja reklamowa, koszulki z nadrukiem - Maj Media

Skontaktuj się z nami

696 627 419

biuro@majmedia.com.pl

Maj Media
Izbiska 4A
96-515 Teresin