Gadżety reklamowe


Nieustannie jesteśmy na bieżąco ze zmieniającymi się trendami na rynku gadżetów. Uczestniczymy w targach, dzięki czemu nawet jeśli nie znajdziesz czegoś w naszym katalogu, to my Ci doradzimy, jaki gadżet może okazać się najbardziej wskazany do promocji Twojej firmy.

Wielkie firmy dostarczają nam produkty, a my zamieniamy je w gadżety reklamowe. Oferujemy ich szeroki wachlarz: od breloków, przez kosmetyczki, po torby. Jesteśmy przekonani, że właśnie takie drobne upominki pozostawią pozytywne wrażenie o Tobie i Twojej firmie, ponieważ Twój klient będzie miał z nimi codziennie styczność. W wypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z nami.


PRODUKTY


Kubek

Kubek z podwójnymi ściankami i wygodnym zamykaniem, przy pomocy specjalnego przycisku. Pojemnosć 400 ml. Kształt wygodny do trzymania w ręku. Różne wersje kolorystyczne do wyboru. Znajdziesz go w katalogu Voyager w zakładce: do picia, wśród wielu różnych kubków termicznych do wyboru

Agencja reklamowa, koszulki z nadrukiem - Maj Media


 


Plecak

Plecak z przednią kieszenią i główną przegrodą na zamek błyskawiczny. Ma wygodne miejsce na słuchawki i kieszeń zewnętrzną na butelkę z napojem. Dostępny w czterech wersjach kolorystycznych. Ten i wiele innych plecaków, toreb sportowych, podróżnych znajdziesz w katalogu Voyager w zakładce: torby i plecaki.

Agencja reklamowa, koszulki z nadrukiem - Maj Media

Słuchawki

Składane słuchawki Bluetooth, posiadają panel regulacji pozwalający na łatwą zmianę piosenek i głośności, miękkie poduszki, specjalny przycisk do odbierania telefonu oraz zintegrowany mikrofon umożliwiający prowadzenie rozmów telefonicznych. Wiele różnych słuchawek i urządzeń elektronicznych, znajdziesz w katalogu Voyager w zakładce: elektronika.

Agencja reklamowa, koszulki z nadrukiem - Maj Media

Skontaktuj się z nami

696 627 419

biuro@majmedia.com.pl

Maj Media
Izbiska 4A
96-515 Teresin