Ceramika reklamowa

U nas możesz zamówić niebanalne kubki, filiżanki czy całe zestawy z porcelany z logo Twojej firmy albo niezapomnianym key visualem. Wykonujemy nadruk o fotograficznej jakości. Pijąc kawę z takiego kubka, klient na pewno o Tobie nie zapomni. To nie tylko wspaniały upominek, ale doskonały PR dla Ciebie i Twojej firmy! Dowiedz się więcej o naszej ofercie ceramiki i skontaktuj się z naszym biurem.
 


PRODUKTY


Kubek Tango

Klasyczny porcelanowy biały kubek Tango, o prostych ściankach. Cechuje go bardzo dobra jakość wykonania. O pojemności 280 ml, wysokości 105 mm, średnicy 74 mm. Możemy na nim drukować grafikę na obwodzie całego kubka, wewnątrz kubka, na uchu, spodzie kubka. Ten i wiele innych kubków znajdziesz w zamieszczonym katalogu.
 

Agencja reklamowa, koszulki z nadrukiem - Maj Media


 


Filiżanka Fantasy

Finezyjna filiżanka Fantasy, ze spodkiem wykonana z porcelany Royal White, średnica spodka 155 mm. W zamieszczonym katalogu znajdziesz różne kolory tej filiżanki oraz wiele innych filiżanek i spodeczków.

Agencja reklamowa, koszulki z nadrukiem - Maj Media

Zestaw porcelanowy 
 

Wyrafinowany zestaw wykonany z porcelany Royal, w skład którego wchodzą: mlecznik, cukiernica, filiżanka ze spodkiem, talerz. Istnieje możliwość dowolnego doboru ilościowego elementów zestawu zakładając minimalną łączną ilość zamówienia 24 szt.
cukiernica: pojemność: 150 ml,
mlecznik: pojemność: 150 ml,
talerzyk deserowy: pojemność: 50 ml,
filiżanka: wysokość: 70 mm, pojemność: 150 ml, średnica: 75x75 mm

Agencja reklamowa, koszulki z nadrukiem - Maj Media

Skontaktuj się z nami

696 627 419

biuro@majmedia.com.pl

Maj Media
Izbiska 4A
96-515 Teresin